PROSTI ČAS ZA VSE-TUDI ZAME /bazar društev/

Članici PGD in mentorici naše gasilske mladine sva se v torek, 19.11.2019, odzvali vabilu OŠ Jožeta Krajca Rakek in OŠ Miroslava Vilharja, podružnične šole s prilagojenim programom z nižjim izobrazbenim standardom in posebnim programom vzgoje in izobraževanja otrok in mladostnikov s posebnimi potrebami in se udeležili »Bazarja društev«. Namen bazarja je bil predstavitev društev, kamor se  lahko vključijo otroci s posebnimi potrebami v popoldanske interesne dejavnosti in tu razvijajo svoje talente ter preživljajo prosti čas na kvaliteten način. Potekal je pod sloganom »Prosti čas za vse – TUDI ZAME!« Vabilu se je odzvalo skupaj 16 društev iz občin Cerknica, Bloke in Loška dolina. Vse skupaj je potekalo v sproščenem vzdušju preizkušanja krajših aktivnosti, ki so jih pripravila društva, klepeta ter petja ob spremljavi harmonike in 1,5h druženja je kar hitro minila.