22. Srečanje članic v Lazah

Članice B smo se v soboto, 20.07.2019, udeležile že 22. tradicionalnega srečanja članic v Lazah. Ekipo sestavlja 5 pripadnic nežnejšega spola in tekmovanje je sestavljeno iz 4 disciplin. Pod vodstvom našega mentorja smo opravile nekaj treningov in polne zaupanja vase šle na progo. Izvedba vaj je potekala izredno gladko, šlo je hitro in brez kazenskih točk. A glej ga šment, le tarča ni in ni hotela pasti. Vse smo jo s pogledi rotile, naj se že vendar prekucne, kar je na koncu vendarle uslišala. Po tekmovanju smo se udeležile tudi gasilske veselice v organizaciji PGD Laze – Jakovica. Ob podelitvi smo izvedele, da smo v svoji kategoriji zasedle 3. mesto in tako smo prinesle domov še en pokal. Hvala organizatorjem za prisrčno druženje in se vidimo spet čez eno leto.

Anita Trebec