• Fri. Apr 26th, 2024

Regijsko tekmovanje za memorial MH 2017

ByKlemenP

Oct 7, 2017

V soboto 7.10. je na Drenovem griču na parkirišču podjetja Trans Felix d.o.o. potekalo regijsko tekmovanje za memorial Matevža Haceta za Notranjsko regijo v organizaciji GZ Vrhnika.  PGD Rakek se je tekmovanja udeležil s 3 ekipami (članice A, člani A in člani B), ob koncu dneva na podelitvi priznanj in pokalov pa se je zopet izkazalo, da je bila včerajšnja sobota zopet izjemna in uspešna, saj smo v dveh tednih tako s tekmovanj skupno prinesli kar 7 pokalov. Članice A v sestavi Anita Trebec, Lara Jurca, Tajda Štefančič, Sanja Zalar, Tanja Zalar, Nataša Milošević, Mojca Lukan, Maja Benčan in Nina Benčan so dosegle nehvaležno  4. mesto. Člani B v sestavi Sergej Trebec, Sašo Doles, Tone Lukan, Klemen Purkart, Metod Vrenko, Matjaž Ileršič, Marjan Zidar, Klemen Drole in Aleš Gorkič so dosegli  3. mesto. Člani A v sestavi Domen Banfi, Nejc Lukan, Miha Modic, Jan Ileršič, Blaž Banfi, Žiga Kočevar, Tilen Štefančič, Mitja Trebec in Vid Vadnu pa so dosegli odlično 2. mesto ter se tako uvrstili na državno tekmovanje, ki bo prihodnje leto. Vsem trem ekipam čestitamo za odlične uvrstitve, ekipi članov A pa želimo čim boljše taktično kondicijske priprave ter veliko gasilsko športne sreče na državnem tekmovanju (Trebec Sergej).

By KlemenP