• Wed. Apr 24th, 2024

Tekmovanje Memorial Matevža Haceta 2017

ByMatjaž Ileršič

Sep 24, 2017

Danes se je PGD Rakek s 4 ekipami udeležil občinskega tekmovanja Memorial Matevža Haceta, ki se je odvijalo na parkirišču tovarne Kovinoplastika Lož v Ložu. Ob koncu podelitve se je izkazalo, da je bil za nas izjemno uspešen dan! Članice A v sestavi Anita Trebec, Lara Jurca, Tajda Štefančič, Nataša Milošević, Maja in Nina Benčan, Taja Tomšič ter Sanja in Tanja Zalar so osvojile 1. mesto. Člani A v sestavi  Domen in Blaž Banfi, Miha Modic, Nejc Lukan, Mitja Trebec, Žiga Kočevar, Jan Ileršič, Vid Vadnu, Tilen Štefančič so osvojili 1. mesto. Člani B v sestavi Sergej Trebec, Sašo Doles, Tone Lukan, Klemen Purkart, Franci Šivec, Matjaž Ileršič, Marjan Zidar, Aleš Gorkič in Klemen Drole so prav tako osvojili 1. mesto. Mladinci pa so imeli veliko težav z opremo, kar je na žalost na koncu vodilo v diskvalifikacijo ekipe. Naj to Lari Čuček, Mateju Mavsarju, Katji Marolt, Luki in Timu Zidarju, Manci Opeka, Klari Jernejčič, Feliksu Ulblu in Aljažu Kogeju ter ostalim pionirjem in mladincem ne vzame poguma ter volje. Mi verjamemo v vas, saj ste na vajah pokazali, da obvladate! Vse tri članske ekipe pa so se uvrstile na regijsko tekmovanje, ki se bo odvijalo 07.10.2017 v organizaciji GZ Vrhnika. Že sedaj držimo pesti, da se uvrstite na državno tekmovanje!

Anita Trebec