• Fri. Apr 26th, 2024

6. Ivanjska zankarjada

ByMatjaž Ileršič

Jul 2, 2016

V soboto, 2.7.2016 so se tri ekipe s po petimi tekmovalci udeležile 6. Zankarijade v Ivanjem selu. Imeli smo ekipo članic, ekipo članov in mešano ekipo. Tekmovanje je bilo sestavljeno iz štirih delovnih točk, razporejenih po Ivanjem selu, na vsaki točki pa so tekmovalci morali opraviti različne naloge. Prva naloga je bila hitrostno zvijanje B cevi, druga štafetno podiranje tarče s pomočjo vedrovke, na tretji točki se je navezovalo ročnik z zasunom, ročnik brez zasuna in gasilsko sekirico,  na četrti točki pa se je moralo s pomočjo naprtnjač spraviti dve žogi v gol.

Naše ekipe so bile zelo izenačena in so si po vrsti razdelile 2., 3. in 4. mesto. Po razglasitvi smo se še vsi skupaj pozabavali na gasilski veselici z ansamblom Nalet.

IMG_20160702_202728