• Tue. Apr 30th, 2024

Posvet članic Notranjske regije

ByKlemenP

Oct 14, 2023

V soboto 14.10.2023 so se članice udeležile Posveta za članice v prostovoljnih gasilskih društvih in gasilskih zvezah Notranjske regije, ki je potekal v Tehniškem muzeju Slovenije, Bistra.

Na posvetu je potekalo predavanje o sodelovanju GZ Vrhnika na velikih intervencijah (Žled 2014, Požar v Kemisu, Eksplozija v Hamexu in Poplave 2023) ter predavanje odlične zeliščarice (M. Vehar).

Za zaključek smo si ogledale še del Tehniškega muzeja Slovenije ter zanimive poskuse Nikole Tesla.

Na posvetu se je predstavila tudi nova predsednica Komisije za članice Notranjske regije, ki prihaja iz GZ Vrhnika, Alenka Božič. Želimo ji uspešno delo.

Ob tej priložnosti pa še zahvala Pavli Ponikvar za 15. letno delo in prizadevanja kot predsednica Komisije za članice Notranjske regije (Šivec Barbara).

By KlemenP