Občinska orientacija 2022

Končno je prišel dolgo pričakovan dan, ko smo se odpravili na Otave in se udeležili “Občinske orientacije 2022”. Letos se je naše društvo tekmovanja udeležilo s 3 ekipami – 2 ekipama v kategoriji pionirjev in 1 ekipo v kategoriji pripravnikov. Dosegli smo zelo lepe rezultate!

Med 25 ekipami v kategoriji pionirjev sta bili naši ekipi 8. in 9. Ekipa pionirjev v sestavi Anže Modic, Žak Ivančič in Živa Ciglič z mentorjem Blažem Banfijem so bili 9. Ekipa pionirjev v sestavi Adam Dujmenovič, Marko Matičič in Vesna Ciglič z mentorico Tajo Tomšič pa so bili 8. Glede nato kako so mladi, je to super rezultat in lepo upanje za prihodnost! 🙂

Naši pripravniki v sestavi Katja Marolt, Aljaž Kogej in Matej Mavsar pa so se povzpeli na najvišjo stopničko in domov prinesli zlato medaljo. Jutri se bodo udeležili še regijske orientacije na isti lokaciji.

Iskrene čestitke vsem za zelo lepe rezultate!