OBVESTILO za krajane

Zaradi trenutne situacije na področju celotne države, razglašene epidemije novega koronavirusa COVID-19 in aktiviranja državnega načrta, smo tudi v PGD Rakek primorani sprejeti določene ukrepe.

• Do nadaljnjega so odpovedane vse aktivnosti v društvu, vaje mladine, vaje operative ter ostala srečanja članov v društvu. Le s preventivnimi ukrepi in samodisciplino lahko preprečimo hitrejše širjenje bolezni in tako obvarujemo sebe in svoje bližnje.
  • Akcija zbiranja papirja konec marca je prestavljena za nedoločen čas, o novem terminu boste pravočasno obveščeni.
  • Krajane naprošamo, da dosledno upoštevajo navodila zdravstvenih organizacij, Nacionalnega inštituta za javno zdravje ter ostalih pristojnih organizacij.
  • Vse naprošamo, da številko za klic v sili 112 uporabljalo le za nujne primere kadar potrebujete pomoč reševalnih služb (nujna medicinska pomoč, gasilci, policija, ter ostali), za ostale informacije glede novega korona virusa je na voljo številka 080 1404.

Kljub sprejetim ukrepom in navodilom pa vam zagotavljamo, da ostajamo operativno sposobni in se bomo odzvali na vse nujne klice krajanov.

Na spodnjih povezavah lahko najdete navodila in informacije glede novega korona virusa in preventivnih ukrepov.