Vstop v veseli december

Vstopili smo v december in s tem v mesec veselja, radosti in druženja. To je tudi razlog zakaj smo se članice PGD odločile, da organiziramo druženje članov. Najprej so na svoj račun prišli najmlajši člani. Izdelovali so novoletne voščilnice in okrasili gasilski dom. Nato so se okrepčali ob soku, toastih in sladkem pecivu. In ker so bili tako pridni čez celo leto, jih je obiskal “Gasilski dobri mož” ter razdelil praktična darila. Ob tej priliki smo prižgali tudi napis “Srečno” in lučke na smreki. Druženje se je nato nadaljevalo v domu. Pridružili so se tudi starši in mlajši bratci / sestrice – naši bodoči gasilci. 😊 Pridružili so se tudi še člani PGD – operativci, veterani in članice.

Bil je sproščen, zabaven večer, ki upamo, da bo postal tradicionalen. KLIK na galerijo fotografij.

Anita Trebec