Regijski kviz

Danes smo na Rakeku gostili regijski kviz Notranjske regije. Skupno se ga je udeležilo 22 ekip iz vseh 4 zvez, ki sestavljamo regijo, 8 ekip je bilo v kategoriji pionirjev, 8 v kategoriji mladincev in 6 v kategoriji pripravnikov. Vse ekipe so na občinskih tekmovanjih v svoji domači zvezi dosegla 1. ali 2. mesto, tako, da je danes res potekala borba med najboljšimi v regiji. Domači PGD sta predstavljali 2 ekipi v kategorijah mladinci in pripravniki. Mladinci v sestavi Luka Zidar, Katja Marolt in Matej Mavsar so dosegli 3. mesto in bronasto medaljo, pripravniki v sestavi Jan Ileršič, Blaž Banfi in Mitja Rajčevič pa 2. mesto in srebrno medaljo. S tem rezultatom so se tudi uvrstili na državno tekmovanje, ki bo danes teden v Trbovljah.Vsem iskrene čestitke za fantastične rezultate, pripravnikom pa že sedaj veliko sreče prihodnji teden!

P.S. Zahvaljujemo se tudi vsem članom in članicam, ki so pomagali pri pripravi in izvedbi poligona.

Anita Trebec