Občinski kviz mladine

V soboto  4.3.2017 so se mladi člani PGD-jev Gasilske zveze Cerknica udeležili gasilskega kviza, med njimi tudi člani in članice PGD Rakek. Občinsko tekmovanje je potekalo v Novi vasi, sestavljeno pa je bilo iz dveh delov: teorije in prakse. Udeležilo se nas je pet ekip od pionirjev do pripravnikov. Ekipa pripravnikov Mitja, Jan, Blaž je dosegla 3. mesto, ekipa pripravnic Sanja, Tanja, Taja pa je dosegla 2. mesto. Ekipa pionirk Loti, Lara, Inela je dosegla odlično 1. mesto. Ekipa mladincev Luka, Kenan, Aljaž je dosegla 6.mesto, druga ekipa mladincev Matej, Katja, Dejan pa 8. mesto. Prvo in drugo uvrščeni ekipi boste tekmovale na regijskem kvizu v sklopu PGD Rovte čez pol meseca. Med tekmovanjem je PGD Nova vas poskrbel za malico, naše društvo pa nas je po končanem tekmovanju peljalo na zasluženo kosilo. Čestitke vsem!

Taja Tomšič