Tekmovanje članic A v SSV

V soboto, 10.12., smo se na povabilo GZ Vrhnika članice A PGD Rakek udeležile tekmovanja v spajanju sesalnega voda v organizaciji PGD Log. Že nekaj časa smo se pod mentorstvom Matjaža Ileršiča pripravljale na tekmovanje in vsako soboto imele vaje, a še zmeraj smo bile nervozne, saj je bilo to le naše prvo tekmovanje. Samo tekmovanje je potekalo v njihovem gasilskem domu in bilo zgledno organizirano. Tekmovanja se je udeležilo kar nekaj ekip in je bilo zato kar nekaj gledalcev, ki so ustvarili športno vzdušje, saj smo ekipe medsebojno navijale druga za drugo. Na tekmovanju smo se odrezale solidno in smo zadovoljne z rezultatom. Tako z veseljem pričakujemo naslednja tekmovanja, kjer bomo naš rezultat še izboljšale!

Anita Trebec

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.