Občni zbor 2022

V soboto 12. marca smo imeli v društvu redni letni občni zbor. Po dveh letih prilagajanj ukrepom nam je uspelo občni zbor speljati v redni obliki, čeprav nekoliko kasneje. Kljub številnim omejitvam je društvo v preteklem letu nanizalo veliko dogodkov, tako operativnih kot ostalih dejavnosti. Zaradi omejevanja števila smo bili primorani zmanjšati število povabljenih gostov znotraj sektorja. Glede na podana poročila so bili aktivni sekciji gasilske mladine, pri veteranih in članicah ter v operativni enoti, kamor so se v preteklem letu pridružili tudi novi pripravniki.

Plani za tekoče koledarsko leto napovedujejo pestro dogajanje v vseh sekcijah društva, glavnina dejavnosti pa se bo vrtela okrog pridobitve in selitve v novi gasilski dom oziroma Dom zaščite in reševanja z medgeneracijskim centrom Rakek, kateri bo društvu prinesel ogromna zadovoljstva in uresničitev dolgoletnih sanj vseh aktivnih članov, s tem pa tudi veliko dela in novih obveznosti. Kljub kopici dela, ki nas čaka z novo pridobitvijo se vsi člani društva že veselimo novih izzivov, katere bomo skupaj s krajani v novih prostorih nedvomno lažje izpeljali.