Spoštovani člani in članice PGD Rakek !

Radi bi se Vam zahvalili za vaš odziv na klic, prisotnost in pomoč, ko smo jo v torek, 23.10.2012 na Partizanski 10 na Rakeku še kako potrebovali. Radi bi, da veste, da neizmerno spoštujemo vaš trud, vaš pogum in vašo nesebično pomoč, ter da smo vam res iz srca hvaležni, ker ste se odzvali na pomoč v tako hitrih in pomembnih minutah. Na žalost se ljudje premalo zavedamo pomembnosti vašega dela, žrtvovanim uram, dnevom in tednom, ki jih preživite na vajah, na poligonih in tekmovanjih, vse za to, da bi lahko pomagali ljudem, ko potrebujejo pomoč. Ljudje kot ste Vi si zaslužijo javno pohvalo in zahvalo vendar na Vaši spletni strani nismo našli prostora kjer bi se vam lahko tudi javno zahvalili in to delili tudi z drugimi, tako da se oglašamo kar tukaj.

Še enkrat iz srca Vam hvala*
družini Novak in Kržič

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.