Občinsko tekmovanje CTIF 2019

V soboto, 21. septembra 2019, je potekalo občinsko tekmovanje CTIF v organizaciji sektorja Rakek. V športnem parku na Rakeku so gasilci vseh starostnih skupin iz GZ Cerknica in GZ Loška dolina tekmovali v gasilsko športnih disciplinah. Naše društvo je na tekmovanju sodelovalo s štirimi ekipami, po ena ekipa iz kategorije pionirjev, mladincev, članov A in starejših gasilcev. Članom A in starejšim gasilcem se je uspelo uvrstiti na regijsko tekmovanje, ki bo 5.10.2019. Rezultati ekip so sledeči: ponirji so osvojili 5. mesto, mladinci 4. mesto, člani A 2. mesto in starejši gasilci 1. mesto. Poleg sodelovanja s tekmovalnimi ekipami smo nosili tudi levji delež znotraj sektorja pri organizaciji in pripravi tekmovališča s tehnično ekipo in ekipo bolničarjev. Vsem ekipam čestitamo za dosežene rezultate in se zahvaljujemo PGD Unec in PGD Ivanje selo za pomoč pri organizaciji tega tekmovanja.