Zbor mladih

V soboto, 19.1. so imeli naši najmlajši člani Zbor mladih, ki so ga vodili po vseh predpisih in je iz gledal kot veliki. Predsednik zbora je bil Luka Zidar, zapisnik je bila Katja Marolt, člana verifikacijske komisije sta bila Matej Mavsar in Robert Matičič, overovatelja pa Lara Čuček in Martin Mavsar. Mladi so pripravili poročila o tekmovanjih in pripravah nanje ter jih nato prebrali na zboru. Izrazili so svoje želje za leto 2019, katere bomo skupaj mentorji in vodstvo društva poskušali uresničiti. Po uradnem delu so si zaslužili kos pice in sok. Da nebi prehitro končali, se je za konec izpeljala še tombola z glavno nagrado ogled Križne jame za celo družino in drugimi praktičnimi nagradami.