6. Pokalno tekmovanje v SSV članice A

Članice smo se v soboto, 18.03.2017 udeležile 6. pokalne tekme v spajanju sesalnega voda. To je bila tudi zadnja tekma v sklopu letošnjega pokala. Tekmovanje je potekalo v organizaciji GZ Šmartno pri Litiji v športni dvorani Pungrt v Šmartnem pri Litiji. Punce smo z navdušenjem prispele v Šmartno, saj se je večina ekipe dopoldne uvrstila na državno tekmovanje gasilskega kviza. Pomanjkanje treninga, zgodnje vstajanje in vse aktivnosti do tedaj pa so pustile posledice in se cevi ter sesalni koš nikakor niso hoteli lepo spojit. Imele smo nemalo težav, kar se je pokazalo tudi na velikem številu kazenskih točk. Članice PGD Rakek smo na pokalnem tekmovanju SSV 2017 osvojile končno 20 mesto med 28 ženskimi ekipami, kar za prvo sodelovanje niti ni tako slabo. Z več treninga pa smo vsekakor sposobne “pokazati zobe” na kar računamo naslednje leto.

Anita Trebec