• Wed. Apr 24th, 2024

5. Pokalno tekmovanje v SSV članice A

ByMatjaž Ileršič

Mar 11, 2017

Dne 11.03.2017 smo se članice A udeležile 5. pokalnega tekmovanja v spajanju sesalnega voda. Tokrat se je odvijalo v športni dvorani v Horjulu v organizaciji PGD Žažar. Trdo delo med zimskimi počitnicami in že kar nekaj tekem v rokavu, se je resnično obrestovalo in dosegle smo svoj daleč najboljši rezultat. Čas izvedbe vaje je bil odličen in minimalno število kazenskih točk je pripeljalo do tega, da smo v končnem seštevku prehitele celo ekipe proti katerim smo do sedaj izgubljale. Sedaj nas naslednjo soboto čaka še zadnja tekma s katero se tekmovanje zaključuje. Se pa že dogovarjamo, da se naslednje leto zopet udeležimo pokalnega tekmovanja v SSV in z rednimi vajami do takrat presenetimo. Več fotografij.

Anita Trebec