4. Pokalno tekmovanje v SSV članice A

Dne 18.02. smo se članice udeležile kar dveh tekem v spajanju sesalnega voda. Zgodaj dopoldne smo se odpravile v Podlipo na tekmovanje v okviru GZ Vrhnika in nato še na 4. pokalno tekmovanje v organizaciji PGD Zalog pri Cerkljah, ki se je odvijal v športni dvorani v Cerkljah na Gorenjskem. Rečemo le lahko, da sreča ta dan enostavno ni bila na naši strani.Čeprav smo bile zagrete za tekmo in pripravljene, se koš in cevi kar enostavno niso hotele sestaviti in smo imele kar nekaj težav. Temu so sledile še kazenske točke in smo pristale proti dnu rezultatske tabele.Smo pa dobro izkoristile zimske počitnice, vsak dan pridno vadile in mogoče pa nam že 11.03 na 5. pokalnem tekmovanju uspe rezultat, katerega dosegamo na treningih in ga moramo doseči le še na tekmi.

Anita Trebec