Pokalno tekmovanje v SSV članice A

Članice A se že nekaj časa aktivno pripravljamo na tekmovanja in vadimo spajanje sesalnega voda. V soboto, 21.01.2017, smo se tako udeležile prvega pokalnega tekmovanja v sklopu šestih, ki jih organizira Gasilska zveza Slovenije. Odvijal se je v športni dvorani Starše v organizaciji lokalnega PGD. Zbralo se je ogromno ekip, tako članov kot članic, zato je bilo vzdušje enkratno. Bilo je veliko gledalcev, ki so zavzeto spremljali ekipe in rezultate. Naša ekipa se je odrezala solidno. Postavile smo svoj osebni rekord, a pri tem naredile kar nekaj napak in s tem dobile nepotrebne kazenske točke. Pokazala se je naša mladost in nervoznost. Tako ostaja še kar nekaj prostora za izboljšave in odličen rezultat!  Upamo, da ga bomo dosegle že to soboto, ko odhajamo v Mirno peč na 2. pokalno tekmovanje v organizaciji PGD Hmeljčič.

Anita Trebec