Posvet članic notranjske regije

V petek, 28.10.2016, smo se članice udeležile letnega posveta gasilk Notranjske regije. Letos se je odvijal v organizaciji Gasilske zveze Loška dolina v prostorih zavoda “Ars Viva” v Podcerkvi v Loški dolini.

Po uvodnem pozdravu in govorih smo imele strokovno predavanje na temo “Zavarovanje kraja nesreče in vožnja z intervencijskimi vozili”. Nato sta za sprostitev in popestritev člana DPD Svoboda iz Loške doline poskrbela za smeh s skečem o vpisu novega člana v PGD.

Sledil je ogled prostorov in predstavitev samega zavoda. Navdušene smo bile nad urejenostjo in zagnanostjo, ko so nam predstavili še načrte za prihodnost.

Za konec pa so nam pripravili še pogostitev v obliki hladnega bifeja. Ob hrani in pijači smo še malo poklepetale in utrjevale poznanstva.

Večer je hitro minil in GZ Loška dolina se lepo zahvaljujemo za organizacijo, izvedbo in pogostitev.

Zapisala: Anita Trebec

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.