Zbor mladih PGD Rakek 2016

V soboto, 23.1.2016 smo se v prostorih PGD Rakek zbrali pionirji, mladinci in pripravniki. Ta dan je namreč potekal zbor mladih, katerega smo vodili sami. Prvo poročilo je prebral predsednik mladinske komisije Matjaž Ileršič, nato smo še mi  prebrali  poročila iz tekmovanj. Tekmovanj, ki smo se jih udeležili lansko leto je bilo veliko, udeležili smo se: občinskega, regijskega in državnega kviza, občinske in regijske orientacije, tekmovanja za memorial Rudolfa Maistra, občinskega tekmovanja za pokal Martina Krpana ter občinskega in regijskega tekmovanja CTIF, ki je potekalo na Rakeku. Na regijskemu tekmovanju CTIF je ekipa mladincev osvojila drugo mesto, zato gre letos na državno tekmovanje v Koper. Na zboru mladih so bili prisotni starši in predstavniki PGD Rakek: predsednik Klemen Drole, poveljnik Klemen Purkart, vodja članic Ana Šivec ter vodja veteranov Ivan Paternost. Vsi so nas tudi nagovorili in nam zaželeli še veliko uspehov v gasilskih vrstah. Dobili smo tudi priznanja za bolničarja, plavalca in glasbenika, nekateri pa tudi potrdila o vstopu med mlade člane PGD. Na koncu smo izrazili tudi svoje želje za leto 2016, po uradnem zaključku pa se skupaj poveselili in jedli odlično pico. Bilo je zelo zabavno.

Tanja ZalarDSC_1895

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.