Srečanje članic Laze 2012

Tudi letošnje leto smo se udeležile tradicionalnega srečanja članic v Lazah. Udeležili smo se ga z eno ekipo članic B. Pred tekmovanjem pa smo si morale  vzeti čas za sestavo ekipe in nato treninge. Tako smo se s puncami srečale v mesecu maju in sestavile ekipo in plan vaj za udeležbo na tekmovanju v Lazah. V juniju smo se dobile le dvakrat, v juliju pa smo resno zagrabile in se dobivale 2 do 3 krat na teden. Še v soboto na dan tekmovanja smo zjutraj opravile vsako vajo po enkrat in bile zadovoljne z rezultatom. Ob 9.00 uri pa šok. Tekmovanje odpade zaradi slabega vremena. Ker so bili tudi dopusti nekaterih članic v ekipi  podrejeni temu tradicionalnemu tekmovanju se nam je sesula ekipa. Nadaljevalo se je panično iskanje izpadlih članic in nato sestava nove ekipe, katera pa se je odrezala z odličnim drugim  mestom ne glede na težave, ki smo jih imeli. Posebna pohvala za ” jeklene živce” pa mentorju “Iškotu”.

Šivec Ana

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.